Menu
A+ A A-

Salono pečiūkų radiatorių praplovimas

         Jūsų automobilyje šalta?  Mes galime Jums padėti!

      Jei automobilio variklis užkaitęs, o salone šalta, tikėtina, kad aušinimo sistemą dengia kalkių sluoksnis. Kuo jis storesnis, tuo blogiau veikia radiatorius. Šaltuoju metų laiku tai sukelia didelių nepatogumų ir skatina ieškoti greitos išeities.
        Vienas racionaliausių sprendimų – pasinaudoti nauja mūsų mieste teikiama paslauga – salono pečiūko radiatoriaus praplovimu. Ši paslauga ypatinga tuo, kad leis Jums sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Radiatorius praplaunamas specialia įranga, neišimant jo iš automobilio. Nieko nereikia ardyti. Procedūra užtrunka 2–3 valandas, ir galite važiuoti. Priklausomai nuo nešvarumų kiekio, paslauga kainuoja nuo 30 €. Yra ir kitas būdas – salono pečiūko radiatoriaus keitimas. Tačiau priešingai, nei keičiant aušinimo radiatorių, kurį sugeba išimti dažnas vairuotojas, šiuo atveju jau reikėtų keiptis į specialistus. Kyla klausimas - keisti nauju ar remontuoti seną? Vidutinė naujo salono pečiūko kaina siekia apie 60 €, o kur dar remonto darbų kaina? Salono pečiūko radiatoriaus praplovimas šiuolaikine aparatūra nuo kalkių ir kitų nešvarumų – puikus sprendimas tiems, kurie linkę taupyti savo laiką ir pinigus. 

       Jei pavažiavus ilgesnį atstumą ir esant įšilusiam varikliui Jūsų automobilio pečiūkas vis dar pučia šaltą ar vos šiltą orą - laikas susirūpinti.
        Mes galime Jums padėti!

Login or Register